SMP3V3-M3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP3V3-M3/84A
JLCPCB Part #
C968561
Package
DO-220AA
Description
-55℃~+150℃ 200uA 3.3V 4.1V 400W 54.8A 7.3V TVS Unidirectional DO-220AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS