Y0062219R469B9L
MFR.Part #
Y0062219R469B9L
JLCPCB Part #
C1476052
Description
-55℃~+125℃ 219.469Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS