Y00621K25000T0L
MFR.Part #
Y00621K25000T0L
JLCPCB Part #
C1479908
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.25kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors