Y00621K25000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00621K25000T9L
JLCPCB Part #
C1479913
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.25kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS