Y006213K0000F0L
MFR.Part #
Y006213K0000F0L
JLCPCB Part #
C1467408
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors