H816R2DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H816R2DCA
JLCPCB Part #
C1405196
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS