Y0062100R100B0L
MFR.Part #
Y0062100R100B0L
JLCPCB Part #
C1469558
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100.1Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS