Y1453123R242V9L
MFR.Part #
Y1453123R242V9L
JLCPCB Part #
C1485269
Description
-55℃~+125℃ 123.242Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS