Y00609R74000B0L
MFR.Part #
Y00609R74000B0L
JLCPCB Part #
C1455979
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9.74Ω ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors