Y006023K7000B9L
MFR.Part #
Y006023K7000B9L
JLCPCB Part #
C1458409
Description
-55℃~+125℃ 23.7kΩ 250mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS