Y0058275R000F0L
MFR.Part #
Y0058275R000F0L
JLCPCB Part #
C1452784
Description
-55℃~+125℃ 275Ω 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors