Y0060100K000D9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0060100K000D9L
JLCPCB Part #
C1492077
Package
Plugin,D6.6xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 250mW Metal foil resistor ±0.5% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS