Y009510K0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y009510K0000T0L
JLCPCB Part #
C1460984
Package
Plugin,D6.6xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors