Y005650R0000J0L
MFR.Part #
Y005650R0000J0L
JLCPCB Part #
C6337382
Package
Plugin
Description
26 50Ω 750mW ±15ppm/℃ ±5% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS