Y00589K14600T19L
MFR.Part #
Y00589K14600T19L
JLCPCB Part #
C3404281
Description
-55℃~+125℃ 300mW 9.146kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS