Y00588K06500T19L
MFR.Part #
Y00588K06500T19L
JLCPCB Part #
C1460930
Description
-55℃~+125℃ 300mW 8.065kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS