Y005810R0000F0L
MFR.Part #
Y005810R0000F0L
JLCPCB Part #
C1455168
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300mW Metal foil resistor ±1% ±12ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors