Y161130K1000T0W
MFR.Part #
Y161130K1000T0W
JLCPCB Part #
C4140235
Description
-55℃~+150℃ 30.1kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount