Y005476R8000T0L
MFR.Part #
Y005476R8000T0L
JLCPCB Part #
C1461409
Description
-55℃~+125℃ 500mW 76.8Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors