Y0054198K360T29L
MFR.Part #
Y0054198K360T29L
JLCPCB Part #
C1493369
Description
-55℃~+125℃ 198.36kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS