Y070720R0000A9L
MFR.Part #
Y070720R0000A9L
JLCPCB Part #
C1493874
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 400mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS