Y0054380R000B9L
MFR.Part #
Y0054380R000B9L
JLCPCB Part #
C1458425
Description
-55℃~+125℃ 380Ω 500mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS