Y0054132K815T0L
MFR.Part #
Y0054132K815T0L
JLCPCB Part #
C1481322
Description
-55℃~+125℃ 132.815kΩ 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors