PR02000202709JA100
MFR.Part #
PR02000202709JA100
JLCPCB Part #
C1364927
Package
Plugin,D3.9xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 2W Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL10mm Through Hole Resistors ROHS