Y0029201R000B0L
MFR.Part #
Y0029201R000B0L
JLCPCB Part #
C1458653
Description
-55℃~+125℃ 201Ω 667mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors