RN60D39R2FBSL
MFR.Part #
RN60D39R2FBSL
JLCPCB Part #
C1430611
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors