Y00242K37000V0L
MFR.Part #
Y00242K37000V0L
JLCPCB Part #
C1491192
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors