Y0024100R000T0L
MFR.Part #
Y0024100R000T0L
JLCPCB Part #
C1494962
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS