Y0021100R000D9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0021100R000D9L
JLCPCB Part #
C1486718
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 750mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS