RNC55J6623BSRE5
MFR.Part #
RNC55J6623BSRE5
JLCPCB Part #
C3366582
Description
-65℃~+175℃ 125mW 662kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors