Y00145R00000B9L
MFR.Part #
Y00145R00000B9L
JLCPCB Part #
C1461823
Description
-55℃~+125℃ 200mW 5Ω ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS