Y00145R00000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00145R00000B0L
JLCPCB Part #
C1461848
Package
Plugin,D3xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 200mW 5Ω ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors