Y001414R5900B9L
MFR.Part #
Y001414R5900B9L
JLCPCB Part #
C1461813
Description
-55℃~+125℃ 14.59Ω 200mW ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS