RN70C5002FRE6
MFR.Part #
RN70C5002FRE6
JLCPCB Part #
C1800294
Description
-65℃~+175℃ 50kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors