P0805Y3880BBT
MFR.Part #
P0805Y3880BBT
JLCPCB Part #
C4086817
Description
-55℃~+155℃ 200mW 388Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount