Y00132K20000T9L
MFR.Part #
Y00132K20000T9L
JLCPCB Part #
C1490983
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 2W ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS