Y00152K40000T9L
MFR.Part #
Y00152K40000T9L
JLCPCB Part #
C1466785
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS