Y0012470K000F9L
MFR.Part #
Y0012470K000F9L
JLCPCB Part #
C1497384
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 470kΩ 800mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS