Y00121R00000F9L
MFR.Part #
Y00121R00000F9L
JLCPCB Part #
C1487857
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 1Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS