Y0011470K000B9L
MFR.Part #
Y0011470K000B9L
JLCPCB Part #
C1490428
Description
-55℃~+125℃ 470kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS