Y00079K06000B0L
MFR.Part #
Y00079K06000B0L
JLCPCB Part #
C1463504
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.06kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS