Y00072R50000F9L
MFR.Part #
Y00072R50000F9L
JLCPCB Part #
C1464616
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS