Y000787K8000B0L
MFR.Part #
Y000787K8000B0L
JLCPCB Part #
C1493620
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 87.8kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS