Y0007750R000T9L
MFR.Part #
Y0007750R000T9L
JLCPCB Part #
C1473089
Description
-55℃~+125℃ 600mW 750Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS