CP0020R3000KE66
MFR.Part #
CP0020R3000KE66
JLCPCB Part #
C19581461
Description
-65℃~+275℃ 20W 300mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS