Y000767R8640T9L
MFR.Part #
Y000767R8640T9L
JLCPCB Part #
C1473105
Description
-55℃~+125℃ 600mW 67.864Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS