Y000762K5000T0L
MFR.Part #
Y000762K5000T0L
JLCPCB Part #
C1477940
Description
-55℃~+125℃ 600mW 62.5kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors