Y000792K0000T0L
MFR.Part #
Y000792K0000T0L
JLCPCB Part #
C1485650
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 92kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors