Y000762K5000B9L
MFR.Part #
Y000762K5000B9L
JLCPCB Part #
C1468659
Description
-55℃~+125℃ 600mW 62.5kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS