CP0005820R0KE663
MFR.Part #
CP0005820R0KE663
JLCPCB Part #
C1401204
Description
-65℃~+225℃ 5W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS